Časté otázky (a odpovědi)

Je něco, co vás zajímá a chcete se na to zeptat? Můžete se podívat na seznam otázek, se kterými se setkáváme nejčastěji. A pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi cokoliv zodpovíme či upřesníme.

  1. Jak probíhá spolupráce s námi?

Navštíví vás náš projektant, který zjistí všechny potřebné informace. Na základě toho začne připravovat návrh projektu, který s vámi v případě potřeby průběžně konzultuje. Více o naší spolupráci a jak to „krok za krokem“ probíhá se můžete dočíst zde: Jak pracujeme

  1. Co všechno děláme?

Ze dřeva umíme vyrobit téměř cokoliv, od kuchyní, vestavěných skříní až po nábytek do pracovny či dětského pokoje. Specializujeme se i na venkovní stavby, která mají svá specifika, ať už se jedná o přístřešek nad auto nebo třeba pískoviště.

  1. Děláte i kompletní rekonstrukce místností či objektů?

Ano, provádíme i rekonstrukce – má to tu výhodu, že zákazník se nemusí o nic starat a veškeré práce a řemeslníky zorganizujeme a načasujeme tak, aby práce byla co nejefektivnější.

  1. Zařídíte mi kuchyň včetně připojení spotřebičů?

Samozřejmě, řemeslník s oprávněním na zapojení vody, plynu a elektřiny udělá vše, co je potřeba.

  1. Za jak dlouho začnete řešit můj projekt?

Jsme skvěle organizovaný pracovní tým, kde nikdo nechce plýtvat časem – a už vůbec ne tím vaším. Jakmile nám na sebe necháte kontakt, obratem se vám ozveme a můžeme rozjet spolupráci.

Zpět na Co se hodí vědět